بلاگ

استارتاپ های موفق کانادا

برخی از استارتاپ های در کانادا هستند که با توجه به معیارهای مهم و تعیین کننده ای نسبت به دیگر استارتاپ ها موفق تر عمل کرده اند. از این رو در اینجا می خواهیم برخی استارتاپ های موفق در کانادا را به شما معرفی کنیم.

Loopi

این شرکت در سال 2014 تاسیس شده است. رشد لوپیو در سال 681 درصد برآورد شده است. همجنین لوپیو فعالیت ویژه ای در کمک به استارتاپ های دیگر داشته و به درخواست های پروپوزال، پرسشنامه امنیتی و … پاسخ داده و یکی از موفق ترین استارتاپ های کانادا به شمار می آید. جالب است بدانید لوپیو از نظر رشذ درآمدی نیز توانسته موفق عمل کند و رتبه 79 را به خود اختصاص بدهد.

Opencare

این شرکت در سال 2012 تاسیس شده است. فعالیت این کشور در راستای ارتباط کاربران با دندان پزشکان متخصص منطقه است. این شرکت ارتباط میان افراد با دندان پزشکان را با توجه به نیازی که دارند برقرار می کند.

Steel River Group

تاسیس این شرکت به سال 2017 باز می گردد. حوزه تخصصی آن مربوط به صنایع لوله کشی در سطح کشور کانادا می شود. جالب است بدانید این کشور در رشد اقتصادی توانسته عدد بسیار بالایی را رقم بزند و رشد 8668 درصدی را بدست آورد. سود این شرکت در سال 2019 بین 50 الی 100 میلیون دلار تخمین زده شده است. دفتر اصلی این شرکت در کلگری و ایالت آلبرتا است. در این شرکت 42 کارمند مشغول به کار هستند.

Connected

این شرکت در سال 2014 تاسیس شد. این شرکت در لیست 25 استارتاپ برتر کانادا در لینکدین قرا دارد. این کشور نیز در راستای کمک به دیگر برندها موفق عمل کرده تا نرم افزارهای مورد نیاز خود را در مرحله تحقیق و توسعه ایجاد نماید.

Ritual

این شرکت در سال 2014 تاسیس شد. در اپلیکیشن ریتوال افراد می توانند غذای مورد نیاز خود را از رستوران ها و کافی شاپ های مختلف سفارش بدهند.

Pinnacle Logistics Solution

فعالیت این شرکت در زمینه خدمات حمل و نقل و مدیریت پروژه فعالیت دارد و تاسیس آن به سال 2017 بازمی گردد. این شرکت توانسته است در مدت 2 سال به رشد اقتصادی 8257 درصدی برسد. در سال 2019 میزان سود این استارتاپ بین 5 تا 10 میلیون دلار تخمین زده شده است.جالب است بدانید در سال 2019 تنها  3 کارمند در این شرکت مشغول به کار بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *