بلاگ

عوامل موفقیت در اخذ ویزای استارتاپ

شناسایی عواملی که به موفقیت شما در ویزای استارتاپ کمک می کنند.

ویزای استارتاپ به متقاضیان این فرصت را می دهد تا بتوانند در کنار خانواده خود، استارت آپ موفق خود را راه اندازی کنند. افراد می توانند از طریق ویزای استارت آپ کانادا اقامت دائم این کشور را برای خود و افراد خانواده شان به ارمغان بیاورند. این یکی از بزرگترین محاسن مهاجرت از طرق ویزای استارت آپ برای افراد است. کشور کانادا با ایجاد سیاست ارائه اقامت دائم به شرط راه اندازی کسب و کار در این کشور در تلاش است تا علاوه بر آن که مهاجران و سرمایه گذاران ارجی را برای کسب و کار و زندگی در
کانادا تشویق می کند، برای شهروندان کانادایی فرصت شغلی ایجاد کند. این اشتغال زایی و سیاست های حمایتی دولت کانادا سبب شده است تا اقتصاد کانادا روز به روز پیشرفت کند و نرخ بیکاری در آن کاسته شود.

شرط اصلی برای دریافت ویزای استارت آپ در کانادا سرمایه کافی و داشتن ایده های خلاقانه است. ایده هایی که بتواند در حوزه ها مورد تقاضای کشور کانادا شغل و کسب و کار راه اندازی کند.

چه عواملی در موفقیت ویزای استارتاپ به ما کمک می کنند؟

از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار برای موفقیت در ویزای استارت آپ این است که شما بتوانید به بازار کار جهانی دید همه جانبه ای داشته باشید. در واقع شما باید بازار کار جهانی را به خوبی بشناسید تا بتوانید در یک پروژه استارت آپ و ایده های خلاقانه موفق عمل کنید.

عاملی دیگر که به شما در این راه کمک می کند این است که توانایی برقراری ارتباط با شرکت ها و استارت آپ ها و جوامع دیگر را داشته باشید. از این طریق شما به راحتی می توانید به اطلاعات گوناگونی دست پیدا کنید و از تجارب آنها استفاده کنید. به همین علت می توانید بدون اینکه تجربه های نا موفقی داشته باشید به یک استارت آپ موفق دست پیدا کنید.

داشتن مهارت در زبان بین المللی انگلیسی که زبان رسمی کشور کانادا نیز هستن از دیگر عوامل موفقیت شما برای استارت آپ ویزا می باشد. همچنین یادگیری زبان فرانسوی که زبان رسمیدیگر در کانادا است به شما کمک بسیاری خواهد کرد. شما با داشتن مهارت در هر ۴حوزه زبان می توانید راحت تر با شرکت های دیگر و ارفاد ارتباط برقرار کنید.

و در نهایت داشتن سرمایه بالا از عوامل مهم و تاثیر گذار در موفقیت ویزای استارت آپ است. اینکه شما علاوه بر سرمایه کافی برای مهاجرت و راه اندازی کسب و کار در کانادا، سرمایه بیشتری داشته باشید برای فرد آفیسر یک امتیاز مثبت به حساب می آید و برای شما راحت تر ویزای استارت آپ را صادر می کند تا به کانادا مهاجرت کنید و کسب و کار متناسب با تخصصتان را راه اندازی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *