اخبار

مهاجرت طراحان سایت به کانادا | شرایط اشتغال و درآمد

شغل طراحی وب در کانادا پرتقاضاست و دولت از مهاجرت بعنوان طراح وب به کانادا حمایت می کند. در عصر جدید پیشرفت تکنولوژی، شرکت ها برای فروش محصولات و ارائه خدمات به وب سایت های خود متکی هستند. از آنجایی که داشتن یک وب سایت خوب بسیار مهم است، طراحان وب در کشورهای جهان اول مانند کانادا تقاضای زیادی دارند.

کانادا برای پاسخگویی به تقاضای بالای بازار کار طراحی وب سایت در کانادا به دنبال طراحان وب است. اگر این شغل انتخابی شماست، می توانید در کانادا با شغلی پرتقاضا و حقوق عالی کار کنید.

در حالی که برخی از استان ها نسبت به سایر استان ها دستمزد بهتری پرداخت می کنند، چند استان هم از نظر فرصت شغلی و رشد در طراح وب سایت برجسته هستند. به دلیل تقاضای زیاد برای طراحان وب، انتظار می رود تعداد پست های باز 10900 افزایش یابد. در حالی که بسیاری از این پست ها توسط دانش آموزان بازمانده از تحصیل در کانادا گرفته می شود، دولت انتظار دارد که مهاجرت همچنان نقش مهمی در پر کردن این مشاغل ایفا کند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد طراحی سایت در کانادا به دست آورید، با ما همراه باشید.

عناوین شغلی طراحان سایت در کانادا

اکثر مشاغل طراح و توسعه دهنده وب در کانادا به صورت آنلاین در سایت های شغلی تبلیغ می شوند. اغلب، یک کد برای شناسایی مشاغل طراح وب و توسعه دهنده استفاده می شود. این کدها در سراسر کانادا برای شناسایی انواع مشاغل استفاده می شود.

کدها کدهای NOC نامیده می شوند. کد NOC برای طراح و توسعه دهنده وب 2175 است. طیف وسیعی از موقعیت ها وجود دارد که با طراحان و توسعه دهندگان وب مرتبط است.

این ها مشاغلی هستند که بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان وب نیز در آن ها شرکت می کنند. اگر در هر یک از موقعیت های زیر کار می کنید یا در آن مشغول به کار هستید، تحت پوشش کد noc فراگیر 2175 برای طراحان و توسعه دهندگان وب هستید.

طراحان وب و توسعه دهندگان در زمینه طراحی تحقیق می کنند و سایت های اینترنتی را توسعه می دهند و تولید می کنند. آن ها در شرکت‌ های توسعه نرم‌ افزار کامپیوتری، شرکت ‌های مشاوره فناوری اطلاعات، واحدهای فناوری اطلاعات در سراسر آژانس ‌های تبلیغاتی بخش خصوصی و دولتی کار می کنند یا ممکن است خوداشتغال باشند.

موقعیت های دیگر در دوره طراح و توسعه دهنده وب عبارتند از:

 • وب مستر شرکتی
 • توسعه دهنده وب سایت تجارت الکترونیک (کسب و کار الکترونیکی)
 • توسعه دهنده وب سایت تجارت الکترونیک (تجارت الکترونیک)
 • طراح سایت اینترنتی
 • توسعه دهنده سایت اینترنتی
 • طراح سایت اینترانت
 • توسعه دهنده سایت اینترانت
 • طراح وب
 • توسعه دهنده وب
 • یکپارچه کننده وب
 • مدیر وب
 • طراح وب سایت
 • توسعه دهنده وب سایت
 • مدیر وب سایت

مهارت های مورد نیاز

در زیر مهارت های شغل طراحی وب در کانادا آمده است:

 • منبع یابی، انتخاب و سازماندهی اطلاعات برای گنجاندن و همچنین طراحی جریان، طرح و ظاهر وب سایت
 • مشاوره با مشتریان برای توسعه و مستند سازی الزامات وب سایت
 • برنامه ریزی، طراحی، نوشتن، اصلاح، یکپارچه سازی و تست کدهای مربوط به وب سایت
 • تهیه نمونه اولیه و استوری بورد
 • توسعه معماری وب سایت و همچنین تعیین نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری
 • رهبری و هماهنگی تیم های چند رشته ای برای ایجاد محتوای وب سایت، گرافیک، ظرفیت و تعامل
 • ایجاد و بهینه سازی محتوا برای وب سایت ها از طریق چندین پایگاه داده، گرافیک، انیمیشن و نرم افزارهای دیگر
 • انجام تست ها، کنترل های امنیتی و کیفیت
 • تحقیق و ارزیابی چندین محصول نرم افزار رسانه تعاملی

شرایط استخدام طراحان سایت در کانادا

آیا قصد مهاجرت بعنوان طراح وب به کانادا را دارید؟ مطمئنا برای واجد شرایط بودن برای استخدام در کانادا به عنوان طراح یا توسعه دهنده وب، ملزم به رعایت چندین الزام هستید؛ از جمله:

 • باید یک برنامه لیسانس در تجارت، علوم کامپیوتر یا ارتباطات را تکمیل کنید.

به عنوان یک جایگزین، شما باید یک برنامه دیپلم کالج را در تجارت، هنرهای گرافیک، علوم کامپیوتر یا طراحی وب تکمیل کنید.

 • ممکن است نیاز به داشتن تجربه کاری به عنوان برنامه نویس کامپیوتر یا طراح گرافیک داشته باشید.

محرومیت تحت نظر طراحان و توسعه دهندگان وب

در زیر مشاغل دارای معافیت تحت NOC 2175 آمده است.

 • 0124 – مدیران تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی (مدیران تجارت الکترونیک)
 • 2147 – مهندسین سیستم های شبکه
 • 2171- تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی
 • 2174 – برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی
 • 2281 – تکنسین های شبکه های کامپیوتری
 • 2283 – تکنسین های تست سیستم های اطلاعاتی
 • 5241 – طراحان گرافیک و تصویرگران

شرایط مهاجرت بعنوان طراح وب به کانادا

در واقع، این بخش اطلاعاتی در مورد الزامات عمومی برای اتباع خارجی برای مهاجرت به کانادا از هر نقطه از جهان را پوشش می دهد. با رعایت هر یک از این شرایط، امتیاز شما در سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس انتری (CRS) افزایش می یابد که شما را واجد شرایط مهاجرت به کانادا می کند. بنابراین، امتیاز شما در CRS نباید کمتر از 67 از 100 باشد تا واجد شرایط مهاجرت به کانادا باشید.

شرایط عمومی مهاجرت به کانادا

شرایط کلی مهاجرت به کانادا در زیر آمده است:

 1. شرط سنی: حداقل سن شما باید 18 باشد و بالاتر از 35 سال نباشد. البته اگر سن فعلی شما در این محدوده باشد تا 12 امتیاز می گیرید.
 2. شرایط تحصیلی: ضروری است که شما فارغ التحصیل دبیرستان یا یک موسسه پس از متوسطه باشید. علاوه بر این، گزارش ارزیابی اعتبار آموزشی (ECA) مورد نیاز است.

بدون شک، شما می توانید حداکثر 25 امتیاز در CRS برای برآورده کردن این نیاز کسب کنید.

 1. الزامات مهارت های زبانی: شما باید یک نتیجه معتبر از آزمون مدرک مهارت زبان ارائه دهید که به طور کلی توسط اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) پذیرفته شده است.

علاوه بر این، شما واجد شرایط دریافت 28 امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی (CRS) برای برآورده کردن این نیاز زبان هستید.

 1. شرایط استخدام تنظیم شده یا پیشنهاد شغلی کتبی: شما فقط می توانید این شرایط را از طریق یک کارفرمای کانادایی برآورده کنید.

بنابراین، شما باید برای کار با یک مؤسسه خصوصی یا دولتی کانادا درخواست داده باشید و در ازای آن باید یک پیشنهاد شغلی کتبی دریافت کرده باشید.

علاوه بر این، برای برآورده کردن حداکثر این نیاز، 10 امتیاز در CRS کسب خواهید کرد.

 1. شرط سابقه کار: بدون شک، ممکن است برای داشتن حداقل یک سال تجربه کاری، تا 15 امتیاز در سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس اینتری (CRS) کسب کنید.
 2. انطباق پذیری: اگر قصد مهاجرت به کانادا را با همسر یا شریک زندگی مشترک خود دارید، ممکن است هر دو نفر به صورت جداگانه 10 امتیاز در CRS کسب کنید.
 3. گواهی نامزدی استانی: فقط در صورتی می توانید این شرط را برآورده کنید که از طریق یک برنامه نامزدی درخواست دهید.

بازار کار طراح سایت در کانادا

همانطور که کشور کانادا از همه‌ گیری خارج می ‌شود و به آینده می ‌نگرد، صنعت فناوری اطلاعات در حال احیای مجدد است. در واقع کانادا پس از ژاپن و ایالات متحده، کانادا بزرگ ترین صنعت IT را در جهان دارد.  با توجه به این موضوع، تعجبی ندارد که طراحان وب برخی از کارگران ماهر مورد تقاضا هستند و به  فهرست طبقه بندی مشاغل ملی  (NOC) اضافه شده اند.

به عنوان یک توسعه دهنده وب، می توانید به هر کجای دنیا بروید، پس چرا کانادا را انتخاب کنید؟ زیرا کانادا کیفیت زندگی بسیار بالاتری نسبت به هر کشور دیگری ارائه می دهد. هر یک از استان های کانادا چیزی متفاوت و منحصر به فرد ارائه می دهد و کارفرمایان کانادا تعادل سالم بین کار و زندگی ایجاد می کنند.

طراحان وب در کانادا علاوه بر مزایای آشکار زندگی در یک کشور امن، تمیز و جهانی، می توانند درآمد زیادی کسب کنند. در حالی که موقعیت های سطح مبتدی از 40000 دلار در عرض چند سال شروع می شوند، ممکن است بیش از 100000 دلار درآمد داشته باشید.

البته افرادی که به عنوان توسعه‌دهنده وب کار می‌کنند بسته به جایی که در کانادا کار می‌کنند، فرصت‌های شغلی متفاوتی دارند.

در بازار کار طراحی وب سایت در کانادا در طول دوره 2019-2028، انتظار می رود فرصت های شغلی جدید (ناشی از تقاضای توسعه و تقاضای جایگزینی) به 10900 نفر برسد، در حالی که انتظار می رود 14000 جویای کار جدید (ناشی از ترک تحصیل، مهاجرت و تحرک) باشد.

از آن جایی که پیش بینی می شود فرصت های شغلی و جویندگان کار در دوره 2019-2028 در سطوح نسبتا مشابهی باشند، انتظار می رود تعادل بین عرضه و تقاضای نیروی کار ادامه یابد. انتظار می‌رود که بازنشستگی و رشد شغل بیشترین فرصت‌ های شغلی را به خود اختصاص دهد. پیش بینی می شود که اشتغال با نرخی بالاتر از میانگین همه مشاغل رشد کند. در نتیجه، ایجاد شغل 54 درصد از کل مشاغل را تشکیل می دهد، نسبتی که بالاتر از میانگین همه مشاغل (حدود 27 درصد از فرصت ها) است.

متوسط درآمد سالیانه طراح سایت در کانادا

به طور سالانه در کانادا، توسعه دهندگان وب به طور متوسط ​​​​50000 دلار تا 130000 دلار کانادا درآمد دارند. در واقع، طراحان وب به طور متوسط ​​حقوقی بین 60000 تا 140000 دلار کانادا در سال در کانادا دریافت می کنند.

پردرآمدترین گرایش های طراحی سایت در کانادا

در زیر پر تقاضاترین عناوین شغلی طراحی در کانادا برای سال 2022 و بعد از آن را آورده ایم که بیشترین درآمد را نیز دارند.

 1. طراح محصول: میانگین دستمزد 65625 دلار
 2. توسعه دهنده وب Frontend: میانگین دستمزد 79429 دلار
 3. طراح دیجیتال: میانگین دستمزد 55571 دلار
 4. رشته ux در کانادا: میانگین دستمزد 70 هزار دلار
 5. طراح رابط کاربری: میانگین دستمزد 59844 دلار
 6. طراح موشن گرافیک: میانگین دستمزد 71701 دلار
 7. طراح گرافیک: میانگین دستمزد 58048 دلار
 8. مدیر هنری: میانگین دستمزد 77702 دلار
 9. طراح انیمیشن: میانگین دستمزد 71701 دلار

سخن آخر

طراحی سایت در کانادا یکی از مشاغل پرتقاضاست. به عنوان یک طراح وب واجد شرایط و با تجربه، می توانید به کانادا مهاجرت کرده و در یکی از پیشرفته ترین کشورهای نیمکره شمالی زندگی کنید. روند مهاجرت ممکن است سخت باشد و ممکن است مطمئن نباشید که چه برنامه یا مسیری در شغل طراحی وب در کانادا برای شما مناسب است.

به جای اتلاف وقت برای کشف آن یا ریسک کردن، بهترین کار این است که با یک مشاور مهاجرتی کانادا صحبت کنید. یک RCIC شما را در هر مرحله از فرایند مهاجرت راهنمایی کرده و حتی در جستجوی شغل شما کمک خواهد کرد. اکثر آژانس ها خدماتی فراتر از درخواست مهاجرت شما ارائه می دهند. آن ها به شما کمک می کنند تا برای مصاحبه آماده شوید و برنامه های خود را قالب بندی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *